+420 608 365 995 antonin@kapran.cz
Jak fotografuji svatbu
 • Kolik let zkušeností máte jako fotograf?

  Fotografováním jsem začal již v dětství, profesionálně a profesně fotografuji od r. 2002.
 • Jak velké procento vaší práce je věnováno svatební fotografii?

  Profesně se věnuji také portrétní a reportážní fotografii, focení svateb u mne činí 50% zakázek během roku…
 • Jsou dodané snímky již upravené ?

  Všechny mnou vytištěné a dodané fotografie na DVD jsou již upravené pro tisk tzn. drobná retuš, vyvážení barev, ořez apod.
 • Jak probíhá fotografování našeho svatebního dne?

  Fotografuji všechny okamžiky Vašeho svatebního dne…Focení svatby jako dokumentu, bez mého viditelného vlivu na probíhající děj. Vycházím ze zkušenosti, že ne každý se rád fotí. Proto je můj přístup velmi individuální a je nastaven na přirozené komunikaci s lidmi. Pochopitelně v případě focení skupinek, aranžovaných portrétů apod. jsem to já, kdo se ujímá iniciativy… Focení mne baví a chápu, že i na první pohled nepodstatný detail Vám může Váš svatební den později připomenout…Fotografie jsou totiž to jediné, co Vám ve vzpomínkách bude v pozdějších letech tento den připomínat…Přistupuji k tomu tedy jako ke každému fotografování seriozně a zodpovědně. Organizačně bývá společné fotografování skupinek nejčastěji po obřadu ( s rodiči, svědky, přáteli apod. podle potřeby a přání). Vaše portrétní fotografování probíhá poté, podle časových a dalších organizačních důvodů počítejte s časovým rozmezím 30 až 60 minut podle zvolené varianty balíčku. Jakékoliv varianty fotografování Vaší svatby si lze dohodnout samozřejmě vždy předem …
 • Kdy a jak dostaneme svatební fotografie?

  Fotogalerie Vaší svatby je Vám vždy k dispozici nejpozději do 48 hodin po obřadu, zasílám Vám jej emailem spolu s dalšími údaji formou odkazu (odkaz je veřejně nepřístupný a vstup do fotogalerie je umožněn pouze s uživatelským jménem a heslem). Z této fotogalerie si poté vyberete jednotlivé fotografie k vyvolání, případně výběr snímků pro zhotovení svatební fotoknihy. Vytištěné fotografie jsou k dispozici během 1-3 dní po Vašem výběru ve fotogalerii. V případě svatebního obřadu v Praze upřednostňuji osobní převzetí vytištěných snímků, v ostatních případech nejčastěji fotografie zasílám poštou nebo po domluvě také osobně. Všechny mnou zhotovené fotografie doživotně zálohuji, takže v případě Vaší ztráty DVD mne můžete kontaktovat:)
 • Jste to vy osobně kdo bude fotografovat mou svatbu?

  Vždy jen já osobně…
 • Jaké máte platební podmínky?

  Po potvrzení závazné objednávky zaplatíte zálohu, která činí 20% z celkové částky, doplatek je až po předání tištěných fotografií a DVD.
 • Jak si lze ověřit termín zda můžete fotit právě naši svatbu?

  Kontaktovat mne můžete telefonicky,emailem nebo pomocí kontaktního formuláře, většinou se ozvu obratem, pokud někde právě nefotím:)
 • Co v případě pokud stornuji domluvený termín a svatba se nekoná?

  Pokud již máte uhrazenou zálohu a jsem pro Vás plně rezervován na konkrétní termín? Rezervační záloha je nevratná ( je závazná pro mne i Vás) V tomto případě požaduji uhrazení 50% ceny svatebního balíčku…Ovšem, v životě je často možné nemožné:) a v tomto případě neuplatňuji žádné storno poplatky…