Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 3.238.116.201.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
24 entries.
NM wrote on 7.7.2011 at 20.53
Děkujeme za pěkné fotky ze svatby. Vše proběhlo perfektně a i moje žena, která tvrdí, že je nefotogenická, se může na fotky dívat. Vypadá tam jak princezna :) A jak si focení náramně užívala, určitě by si to dala ještě jednou. Co se týká po kvalitativní stránce, tak fotky nejsou přepálené (přesvícené bílou) jako od jiných fotografů, ale jsou vidět detaily šatů apod. Takže spokojenost:) (svatba zámek Liblice)
Markéta wrote on 1.6.2011 at 20.49
Pana Kapraně vřele doporučuji, spolupráce s ním je skvělá, pohodová, nemáte pocit, že vás fotograf do něčeho nutí, fotky jsou přirozené a i pro doslova nefotící se typy bude focení zábavou :-) doufám, že někdy v budoucnu znovu využijeme jeho služby. Moc děkujeme, Markéta a Jiří Vokálovi (svatba Libeňský zámek)
Václav wrote on 25.5.2011 at 20.41
Chtěli bychom tímto ještě jednou velmi poděkovat panu fotografovi za krásné svatební fotky, ochotu a vstřícné a příjemné vystupování. Díky moc:-) Hana a Václav V.
Olga Rusnáková wrote on 16.5.2011 at 20.38
Dobry den, chtela bych Vam jeste jednou podekovat za krasny, fotograficky vikend a hlavne za to, ze jste mi doslova otevrel oci. Nikdy jsem na takovych mistech nefotila, byl to pro me opravdu zazitek, adrealin a obava, jak to vse dopadne. Jeste proniknout do svate trojice a vse pujde jak po masle.:o)) Projela jsem Vase webove stranky, krasne fotografie! Ted me laka kurz nocni Praha.:o) Mejte se fajn. Olga Rusnakova (kurz zakladni fotografie)