Fotografie studentů fotografických kurzů

INDIVIDUÁLNÍ FOTOGRAFICKÉ KURZY

Antonín Kapraň – FotoStudio A.K. nabízí fotografické kurzy pro každého, kdo rád fotí a má potřebu se zlepšovat a učit novým věcem. Fotografické kurzy formou individuální výuky jsou určeny úplným začátečníkům i pokročilým fotografům, všem příznivcům fotografie. Kurzy jsou vždy vedeny s důrazem na získávání praktických zkušeností např. pro ovládání fotoaparátu, základních a pokročilých nastaveních fotoaparátu, technik focení, kompozičních „pravidel“ apod. Výuka je přizpůsobena podle typu fotografického kurzu a s ohledem na dosavadní zkušenosti a dovednosti studenta.

ZÁKLADNÍ KURZ FOTOGRAFIE

Základní kurz fotografování je určen pro všechny začátečníky. Během kurzu se naučíte plně ovládat svůj fotoaparát, poloautomatické režimy, nastavení ISO.
Naučíme se základní pravidla, kdy a jaké režimy a nastavení jsou vhodná k danému fotografickému žánru. Kurz je zaměřen na praktické dovednosti ovládání Vašeho fotoaparátu a základních technik fotografování.
Fotografický kurz je vždy veden s ohledem na aktuální znalosti a dovednosti. Výuka a praktické zaměření je voleno s tímto ohledem.

 •  individuální   fotokurz pro 1 osobu
 •  jednodenní varianta kurzu v délce  5 hodin
 •  cena 2.980,- Kč
 •  nyní doprava k Vám po celé ČR zdarma

FOTOGRAFICKÝ KURZ TVŮRČÍ FOTOGRAFIE

Kurz tvůrčí fotografie je určen všem, kteří ovládají svůj fotoaparát a mají zájem prohloubit své znalosti a dovednosti. Je určen pro všechny fotografy, kteří chtějí svou techniku focení zlepšit a objevit další možnosti.
Kurz je svou náplní přizpůsoben individuálním požadavkům studenta.
Kurz tvůrčí fotografie je zaměřen na pokročilé techniky fotografování nejrůznějších fotografických žánrů podle Vašich potřeb a zaměření.

 • individuální fotokurz pro 1 osobu
 • 15 h. praktické výuky
 • vícedenní varianta kurzu
 • cena 8.490,- Kč
 • nyní doprava k Vám po celé ČR zdarma

FOTOGRAFICKÝ KURZ NOČNÍ PRAHA

Fotografický kurz noční Praha je otevřený kurz pro začátečníky i pokročilé fotografy. Během podvečerního a večerního času se během procházky po Praze  naučíme techniky focení v podmínkách podvečera a noci. Navštívíme kouzelná místa, kde nám budou odměnou krásné fotografie noční Prahy.

 •  individuální i skupinový foto kurz
 •  5 hodin fotografování
 •  cena 2.890,- Kč za 1 osobu
 •  podmínkou je stativ (případně mohu zapůjčit)  

OBJEDNÁVKA FOTO KURZU

  Kontaktní telefon

  Zhotovit Dárkový poukaz na toto jméno:
  INDIVIDUÁLNÍ KURZ FOTOGRAFIE

  Máte specifické potřeby a zájem naučit se více ? Nenašli jste vhodný foto kurz zaměřený a určený pro Vás? Napište mi své požadavky a přání, vyjdu Vám vstříc.

  REFERENCE FOTOGRAFICKÝCH KURZŮ

  Chtěl bych poděkovat za Vaší návštěvu v Havl. Brodě a hlavně za perfektní a přínosný kurz fotografování. Oceňuji trpělivý přístup a ochotu předávat své know-how nám, méně zkušeným. Díky za pěkné fotky a zdravím. J. Karel.(a kolektiv učitelů Gymnázia Havlíčkův Brod)
  Rád bych poděkoval za velmi přínosný individuální fotograficky kurz, který jsem absolvoval v poslední době. Již drive jsem byl na nějakých kurzech, ale zdaleka nedosahovali kvalit kurzu u pana AK. Dale bych rad zdůraznil velmi rychle reakce na jakýkoliv email, dotaz a také velmi příjemné a vstřícné vystupování. V.Rara
  Ještě jednou děkuji za skvělý fotokurz v atelieru. Děkuji mnohokrát také úžasné modelce Tetua. Jirka Kroul
  Foto kurz u pana Kapraně byl pro mne zážitkem. Nečtu moc návody k foťáku, netušil jsem, co vše mohu vypnout za funkce a jen fotit:) Díky za vše. T. Pokorný.

  Kurz byl pro mne nakopnutím, jak dál. Fotograf A.K. dovede naučit vidět a jak to dostat na fotku. Díky moc. T. Nový

  Dárkový poukaz na fotografický kurz

  darkovy poukaz fotograficky kurz PRAHAFotografický kurz pro Vaše přátele a blízké? Dejte do objednávky poznámku a zašlu Vám dárkový poukaz na zvolený fotografický kurz.